Nowe produkty Madej Wróbel to hit sezonu grillowego. Listę mięsnych smakołyków otwiera Ślōnsko ze Śląska. Dalsze pozycje w naszym menu smakują równie wybornie. Sprawdź!

Wrzuć wuszt na ruszt!

Solidnie doprawiona i soczysta kiełbasa to niekwestionowany numer jeden na każdym grillu! Zanim więc na dobre rozkręcisz imprezę w ogrodzie czy na działce, zadbaj o produkty wysokiej jakości. Aby rozwiać Twoje zakupowe wątpliwości, skomponowaliśmy uniwersalny zestaw – odpowiedni dla każdego grillomaniaka. W jego skład wchodzą: Ślōnsko ze Śląska, prawdziwy Krupniok śląski a także kiełbaski białe i śląskie z szynki z certyfikatem QAFP (dobry wybór dla młodszych uczestników grilla).

O Krupnioku śląskim słów kilka

Czy wiedziałeś, że produkt może zostać nazwany „krupniokiem” pod warunkiem, że posiada odpowiedni certyfikat? W innym wypadku mówimy o kaszance!

Krupniok śląski Madej Wróbel został zarejestrowany jako produkt o „chronionym oznaczeniu geograficznym”. Oznacza to, że proponujemy Ci regionalny przysmak produkowany wyłącznie na obszarze obejmującym teren województw śląskiego i opolskiego oraz gminę Dziadowa Kłoda (powiat Oleśnica, województwo dolnośląskie). Zarówno skład przyprawowy, jak i metoda produkcji Krupnioka śląskiego zostały ściśle określone i podlegają restrykcyjnym wytycznym.

Kiedy więc w Twoje ręce wpada Krupniok śląski idealny, zadbaj o smakowity dodatek w postaci kapusty kiszonej – do sreberka i na ruszt!

Certyfikat QAFP, czyli… prosty skład: 95% mięsa + przyprawy

Kiełbaski z szynki i kiełbaski białe Madej Wróbel to wyborne połączenie świeżego mięsa i zestawu wyrazistych przypraw. Świadectwem znakomitych walorów smakowych i jakościowych naszych wyrobów jest certyfikat QAFP.

Produkcja w systemie Quality Assurance for Food Products wymaga doboru odpowiednio wyselekcjonowanego mięsa, ściśle określonej produkcji, pakowania i dystrybucji, które podlegają kontroli niezależnej Jednostki Certyfikującej.

Kiełbaski z szynki i kiełbaski białe to idealny wybór dla najmłodszych fanów grilla. Zadbaj o tradycję wspólnego biesiadowania wśród przysmaków, które znasz od lat. Zaopatrz się w produkty Madej Wróbel, jedz ze smakiem i baw się dobrze!